Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Vítejte na stránkách Sportovního klubu Horní Heřmanice

VÁNOČNÍ HOKEJ 28.12.  Červení - Modří 7:8

 

10.kolo: HH - TS 4:9

24.přátelák: HH - Agromotor 10:9

25.přátelák: HH - Agromotor ve středu 27.2. od 20.45

11.kolo: HH - Omega v sobotu 2.3. od 9:00

 

            ML VM                2018 - 2019            Přátelák:

9.kolo:  Radostín 3:9 24.  
8.kolo:  Mostiště 7:5 23.  Agromotor 3:11
7.kolo:  Agromotor 5:6 22.  Agromotor 7:5
6.kolo:  Lukáš 2:9 21.  Agromotor 11:6
5.kolo:  ICE  3:14 20.  Křižanov  8:3
4.kolo:  Omega 2:9 19.  Agromotor 13:4
3.kolo:  TS  3:7 18.  Agromotor 8:11
2.kolo:  Radostín 8:5 17.  Agromotor 15:9
1.kolo:  Mostiště 2:6 16.  Agromotor 6:10
11.kolo:  TS 4:2 15.  Křižanov 8:4
10.kolo:  Lukáš 5:9 14.  Křižanov 13:6
9.kolo:  ICE 5:5 13.  Agromotor  7:11
8.kolo:  Opel 12:3 12.  Agromotor 15:4
7.kolo:  Benetice 5:2 11.  Opel 5:7
6.kolo:  Pikárec 14:1 10.  Opel 12:6
5.kolo:  Radostín 8:1 9.  Agromotor 12:10
4.kolo:  Mostiště 4:10 8.  Nový Telečkov 12:3
3.kolo:  Agromotor 3:9 7.  Křižanov 15:3
2.kolo:  Omega 3:8 6.  Vídeň  7:4
1.kolo:  Netín 3:22 5.  Křižanov 4:3
o 7.misto  River  7:5 4.  Benetice  3:8
3.kolo:  TS   6:8 3.  Benetice  5:5
2.kolo:  Mostiště 4:5 2.  River 6:2
1.kolo:  ICE 1:14 1.  Ducks  8:15

 

Soustředění pivovar Krum a pivovar Bratčice  3.-5.8.2018

Sraz v pátek 3.8. 15:00 v nálevně

Plán minimálně 199 km, rozděleno do 18 etap. Potvrzená účast: Jaryn, Holátko, Pavel, Dežo, Milan, Kolda + servisní vůz

 

 

            ML VM     2017 - 2018                          Přátelák:

14.kolo: Pikárec - 2:3    
13.kolo Benetice - 12:2    
12.kolo: Vídeň - 7:2 27. Jaroměřice - 15:4
11.kolo: Opel - 5:5 26. Měřín - 12:4
10.kolo: Ořechov - 3:2 25. Mostiště - 9:6
9.kolo: Lavičky - 12:3 24. Křižanov - 7:6
8.kolo: River - 12:5 23. Měřín - 7:5
7.kolo: Benetice - 8:5 22. Opel - 12:2
6.kolo: Pikárec 4:2 21. Křižanov - 6:3
5.kolo: Vídeň - 6:2 20. Opel - 4:8
4.kolo: Opel - 7:9 19. Křižanov - 8:8
3.kolo: Ořechov - 4:7 18. Vídeň - 7:8
2.kolo: Lavičky - 4:3 17. Vídeň - 10:3
1.kolo: River - 8:1 16. Pavlínov - 8:2
11.kolo: Netín - 5:5 15. Nový Telečkov - 14:4
10.kolo: TS - 5:5 14. Nový Telečkov - 12:8
9.kolo: Sanborn - 4:7 13. Benetice - 5:5
8.kolo: Opel - 7:1 12. Benetice - 10:5
7.kolo: Lavičky - 6:3 11. Nový Telečkov - 7:2
6.kolo: Ořechov - 2:6 10. Opel - 6:2
5.kolo: Radostín - 3:14 9. Benetice - 1:6
4.kolo: Omega - 4:11 8. Benetice - 4:3
3.kolo: Mostiště - 1:9 7. Benetice - 4:12
2.kolo: HC Lukáš - 3:14 6. Křižanov - 8:4
1.kolo: Agromotor - 4:6 5. HC Dráhy - 9:1
o 7.misto: Lavičky - 5:6 4. Nový Telečkov - 13:3 
3.kolo: TS - 5:16  3. Benetice - 5:10
2.kolo: Opel - 6:7 2. Benetice - 6:8
1.kolo: Sanborn - 2:13 1. Benetice - 6:6

Vánoční zápas 30.12. Modří - Červení 11:4

 

                          

 

 

 

 

 

VÁNOČNÍ ZÁPAS  Červení - Modří  --- 9 : 13   VIDEO-sestříhané - VIDEO-orig.

heslo: hokej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.přátelák: HH - Agromotor

20. 2. 2019

Sestava:

Útok: Jaryn, Holátko, Šulas, Lebeda, Puza, Švagr - Januška 

Obrana: Ježek, Pavel, Arnostek, Januška

Golman: Baty

 

10.kolo : HH - TS

17. 2. 2019

Sestava:

Utok: Jaryn, Pavel, Holátko, Lebeda, Šulas, David

Obrana: Ježek, Dežo, Januška. ???

Golman: Baty

 

10. kolo: HH - TS

17. 2. 2019

Sestava:

Utok: Jaryn, Pavel, Holátko, Lebeda, Šulas, David

Obrana: Ježek, Dežo, Januška. ???

Golman: Baty

 

9.kolo: HH - Radostín

13. 2. 2019

Sestava:

Utok: Jaryn, Pavel, Holátko, Lebeda, Šulas, Nožička

Obrana: Ježek, Dežo, Januška. ???

Golman: Baty

 

23.přátelák: HH - Agromotor

13. 2. 2019

Sestava:

Útok: Jaryn, Holátko, Šulas, Lebeda, Štveráček R., Štveráček M. 

Obrana: Ježek, Pavel, Caha, Januška

Golman: Johan